Series
Ratings
63
Voice season1Rated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 0.5
Three BrothersRated ★ 4.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0