Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0