Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
The FallRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
The PlayerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
About My FatherRated ★ 3.5
65Rated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0