Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0