Movies
Ratings
31
Summer WarsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0