Movies
Ratings
31
The HimalayasRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0