Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
NerveRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0