Movies
Ratings
179
The Good LiarRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5