Titles you rated
8 MileRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0