Movies
Ratings
186
Long Live the KingRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.0