Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5