Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Idle MermaidRated ★ 1.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0