Movies
Ratings
551
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
1st KissRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Bird-Window CollisionsRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5