Titles you rated
AssemblyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5