Movies
Ratings
246
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
LegendRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0