Titles you rated
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
- And Yet the Town MovesRated ★ 2.0
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 3.5
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0- Squid Girl!Rated ★ 3.0
- School Rumble: 2nd SemesterRated ★ 4.5
- School RumbleRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0