Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5