Movies
Ratings
218
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 2.5
Stolen IdentityRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MaliceRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 0.5
Lesson of the EvilRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0