Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5