Movies
Ratings
279
Nothing SeriousRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5