Movies
Ratings
79
New WorldRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0