Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Prison PrincessRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5