Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Bus StopRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0- Jakob the LiarRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
In DarknessRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 2.5