Titles you rated
Claire's CameraRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5