Titles you rated
DogvilleRated ★ 1.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0