Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0