Movies
Ratings
295
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
10 Items or LessRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0- Elon Musk: Aiming For The StarsRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
InfernoRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Black or WhiteRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0