Series
Ratings
31
Friday Joy PackageRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
VictoriaRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0