Series
Ratings
27
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
Dear White PeopleRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 1.5
School 4Rated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5