Movies
Ratings
236
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
GORated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0