Movies
Ratings
132
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
GORated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0