Movies
Ratings
70
Begin AgainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0