Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0