Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0