Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ReptileRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.0