Movies
Ratings
24
Hear MeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0