Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 3.5
JoyRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
Chariots Of FireRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0