Titles you rated
- HD TV Cultural Center The ShowerRated ★ 4.5
School 4Rated ★ 2.5- School 3Rated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 3.5
- School 2Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5- Gwiyeoun YeoinRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
RivalRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0