Movies
Ratings
1264
September 5Rated ★ 3.5
HereRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
First CowRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5