Titles you rated
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Cravings Season 2Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- The CravingsRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0