Movies
Ratings
131
The ThievesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 1.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 3.0