Series
Ratings
25
Super CrooksRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 2.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0- The CravingsRated ★ 3.0
Baby StepsRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0