Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Heroes Next DoorRated ★ 3.5
Ryojin no OnoRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 4.0
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 4.0
Butterfly's MechanicsRated ★ 3.5- Crystal's BeatingRated ★ 3.5
Stone's CocoonRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
CrossRated ★ 3.5
The Bletchley Circle: San FranciscoRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
Will TrentRated ★ 3.5
Will Trent Season 1Rated ★ 3.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Death and Other DetailsRated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.0