Titles you rated
TitansRated ★ 0.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
Coronavirus, ExplainedRated ★ 3.0
Whose Vote Counts, ExplainedRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 3.5
High ScoreRated ★ 3.5
Alien WorldsRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 2.5
The Last DanceRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Wilds Season 1Rated ★ 4.0
AwayRated ★ 4.5
Sharp ObjectsRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0