Movies
Ratings
58
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0