Movies
Ratings
186
MegamindRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0