Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0