Titles you rated
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5