Movies
Ratings
140
Dark PhoenixRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0