Series
Ratings
27- The Lost RoomRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0